repliki zegarków znanych marek Oglądaj twórców Sklep internetowy

Repliki zegarków Rolex Replika Guide

Komentarz: replik Ten zegarek z niebieską tarczą na dzień powszedni, wprowadzony przez Rolex w 2013 r., Jest wykonany z białego złota, materiał i kolor uzupełniają się, a całość wygląda spokojnie i głęboko. W przeciwieństwie do wiśniowo-czerwonego zegarka podróbka z tarczą, który jest również wykonany z białego złota, ten platynowo-niebieski zegarek jest bardziej męski. Tarcza o rozmiarze 36 mm nadaje się również do noszenia przez mężczyzn. Zegarek jest wyposażony w automatyczny mechanizm CAL.3155, z funkcją wyświetlania kalendarza tygodnia, rezerwą mocy 48 godzin, częstotliwością wahania 28800 razy / godzinę i posiada certyfikat obserwatorium.

Istnieje pięć nowych zaawansowanych technologicznie ceramicznych zegarków dotykowych z podwójną strefą czasową: czarny matowy zegarek jest ozdobiony różowo-złotymi detalami i skórzanym paskiem; polerowany czarny zegarek jest zintegrowany z ceramicznym paskiem; biały zegarek dodaje mody i olśniewająco przyciąga wzrok Jedno pociągnięcie; przełomowy jasny szary zegarek ozdobiony jest różowo-złotymi detalami, a matowo-szary zegarek ozdobiony jest rodowymi detalami Każdy z pięciu zegarków ma swoje własne cechy i zawsze istnieje taki, który można idealnie dopasować do odzieży podróżnej.

Marka łączy podróbki tradycyjną technologię zegarmistrzowską z nowoczesną technologią inteligentnego zegarka, aby stworzyć nowy typ zegarka w szwajcarskim przemyśle zegarków, i wprowadza serię samozwijających się mechanizmów i inteligentnych zegarków Constant HYBRID. .

Cechy techniczne: model z 18-karatowego białego złota z drobnym wzorem monety, tylna pokrywa z szafirowego kryształu, rozmiar 33,5 mm, wodoodporność do 30 metrów, obudowa i zaczepy inkrustowane 88 diamentami, wyposażona w sygnaturę Breguet, wskazówki Breguet, 591C Mechanizm samozwijający się, 25 łożysk jubilerskich, 38-godzinna rezerwa chodu, prosta szwajcarska wyskakiwanie dźwigni, silikonowe koło wyważające Breguet, częstotliwość drgań 4 Hz, biały skórzany pasek, sugerowana cena NTD 1 619 000.

Obudowa Merkeryzowana i polerowana obudowa ze stali nierdzewnej polerowanej PVD z polerowaną ramką ze stali nierdzewnej polerowanej PVD o średnicy 42 mm. Składa się z 3 części, obustronnie antyrefleksyjnej powłoki półkulistego lustra z szafirowego szkła, spiralnej korony i przezroczystego tyłu, aby obserwować jego drobno rzeźbiony ruch, wodoodporny do 100 metrów.

Dwukolorowa replika Submariner Rolex

Obudowa: Obudowa ze stali nierdzewnej pozłacana różowym PVD, średnica 42,5 mm, 3 części, dwustronne półkuliste lustro szafirowe z powłoką antyrefleksyjną, pieczołowicie rzeźbiony ruch przez przezroczysty tył, grawerowany numer seryjny; wodoodporny do 50 metrów .

Henry Moores chętnie stosuje kontrastujące style. Do tego zegarka inspirowanego klasycznymi zegarkami marki i mającym wyrafinowany design retro, Henry Moser dodał stylową elektrooptyczną niebieską tarczę ze stylowym, wytrzymałym skórzanym paskiem , Można go nazwać typowym czasomierzem poszukiwacza przygód. Ta unikalna kombinacja designu tworzy nieodparty zegarek diesel podróbka ponadczasowy urok, a jego rdzeń wykorzystuje mechanizm mechaniczny, który jest zgodny z tradycją wysokiej klasy zegarków.

Genialny złoty połysk jest jeszcze bardziej olśniewający patek philippe moon phase chart calatrava ref 7121 kwitnace jasne swiatlo na ramce na tle 40 genialnych diamentów. Inne klasyczne charakterystyczne znaki są naturalnie nieograniczone, takie jak repliki zegarków rolex 18-karatowe żółte złoto, fluorescencyjne rolex replica markery z żółtego złota i wskazówki dębu królewskiego. Ceny: 1 209 000 NTD.

Zegarek Knockoff Designer

Seria wysokiej klasy bell & ross zegarki biżuterii zegarków z fazami księżyca Rendez-Vous Moon wyposażona jest w automatyczny mechanizm mechaniczny z 40-godzinną rezerwą mocy i funkcją wyświetlania fazy księżyca.

Seria biżuterii zegarków Happy Sport zaprezentowana tej wiosny jest zgodna z bardzo nowoczesnym designem tej serii, zachowując jednocześnie ducha odważnych iwc replika i innowacyjnych czasów, nadając warstwie kolorowej neonowej sukienki nowoczesny kształt. Tarcza z masy perłowej ozdobiona jest wzorem giloszowym, a liczne szlify diamentowe wzbogacają wygląd. Ciepły różowo-złoty ton uzupełnia kryształowe diamenty, a ciepły połysk lśni w twoim sercu. Przypomina to czułe oczy matki pełne czułości.

Młodzi następcy zegarmistrzów są tutaj, aby uczyć się od doświadczonych seniorów. Poprzez trzyletnie kursy w pełnym wymiarze godzin, korepetytorzy jeden na jednego, proces uczenia się obejmuje zarówno ćwiczenia teoretyczne, jak i praktyczne. Do życia.

Niebo jest czyste, wszystko kwitnie, zapach zapiera dech w piersiach, a kwiaty są kolorowe. Samonakręcający się zegarek z serii Montblanc Beaucy prezentuje świeży wiosenny urok z nowym błękitnym paskiem: srebrno-biała tarcza z masy perłowej z repliki zegarków omega niebieskimi wskazówkami, znacznikami godzin i niebieską kropkowaną vacheron constantin replika skalą minut oraz data do godziny szóstej Unikalne owalne okno jest elegancko przedstawione. Wymienne urządzenie z paskiem pozwala pewnym kobietom Baoxi dowolnie zmieniać styl wiosennych i letnich podróży, a także pokazać nieskończony styl wielowymiarowego charakteru, a moje serce jest moje.

Replika Rolex Submariner Uk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *